Sau Boc versus Base... nici nu mai conteaza. Cert este ca, ne putem amuza, pana ne crapa ficatii, la orice cocomarla de felul asta, pentru ca nici rasul, nici razbunarea gazetareasca nu mai pot schimba realitatea pentru care, unii isi pun capat zilelor. Din partea mea, sa se pupe-n cur, mult si bine, iar, cand se satura Base, poate sa se intoarca si cu fata, ca totuna-i!
BNR tace. Românii plătesc.
-
Consiliul Concurenței a confirmat oficial la solicitarea Agerpres: băncile
au încălcat flagrant regulile de concurență, naționale și europene,
printr-un sc...
Acum 3 zile














