Un registru neaccesat de mine, pana acum, in "lumea mea", dar care mi-a atras atentia in dimineata aceasta. Prea "misto" ca sa nu-l consemnez. Cititorilor mei, in schimb, le atrag atentia: daca nu vreti sa va schimbati parerea (cei ce au una pe +) despre mine, mai bine nu dati PLAY! Sau, daca sunteti pudici, mai bine nu!
Oricum, senzatia de final, e magica...
BNR tace. Românii plătesc.
-
Consiliul Concurenței a confirmat oficial la solicitarea Agerpres: băncile
au încălcat flagrant regulile de concurență, naționale și europene,
printr-un sc...
Acum 15 ore